Sınav Bilgileri

LAGSL Giriş Sınavları Sonuçları

LAGSL Giriş Sınavı sonuçları ektedir. Sınav sonuçlarına göre kayıt hakkı elde eden öğrencilerimiz ve velilerinin okul idaresi ile irtibata geçmeleri gerekmektedir. Sınav sonuçlarına itirazlar 5-6-7 Temmuz 2021 (Pazartesi, Salı ve Çarşamba) tarihlerinde Talim ve Terbiye Dairesine yapılabilir.

Meslek Liselerine Başvuran Öğrencilerin Yerleştikleri Alanlar

Meslek Liselerine  başvuran öğrencilerin diploma dereceleri ve tercih durumlarına göre yerleştikleri  alanlar ekteki listelerde belirtilmiştir.

Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Giriş Sınavlarına Kayıt Yaptıran Öğrencilerin Aday Numaraları İle Sınav Salon Numaraları

Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Giriş Sınavlarına kayıt yaptıran öğrencilerin aday numaraları ile sınav salon numaraları ekte  verilen listelerde belirtilmiştir.

2021 - BEAL - 20 TFL Yerleştirme Sınavı Sonuçları.

19 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen 2021-BEAL-20TFL Yerleştirme Sınavı Sonuçları listeleri ektedir. Sonuçlara itirazlar 21-22-23 Haziran 2021 tarihlerinde Talim ve Terbiye Dairesine yapılabilir. Yerleştirme hakkı kazanan öğrenciler 28 - 30 Haziran 2021 tarihlerinde okullarına kayıtlarını yapabilirler.

2021- Bülent Ecevit Anadolu Lisesi ve 20 Temmuz Fen Lisesi Yerleştirme Sınavı Soru Kitapçıkları ve Yanıt Anahtarları Ektedir.

LAGSL Giriş Sınavları Kayıt Başvuruları

LAGSL Giriş sınavları için kayıt başvuru linki aşağıdadır. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız taktirde whatsapp destek hattına (0539 108 6333) başvurabilirsiniz.

2021-Kolej Giriş Sınavları Sonuçları

12 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen ve 1833 aday öğrencinin katıldığı 2021-Kolej Giriş Sınavı, aday numarasına göre sıralı listeleri ve kolejlere yerleşme hakkı elde edenlerin (kazananların) listeleri ektedir.

2021 - KGS (Kolej Giriş Sınavı) Soru Kitapçıkları ve Yanıt Anahtarları

2021 Lefkoşa Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Giriş Sınavı Kılavuz Kitapçığı

BEAL ve 20 Temmuz Fen Lisesi Yerleştirme Sınavı Alfabetik İsim Listesi

BEAL ve 20 TFL Yerleştirme Sınavı için kayıt yaptıran öğrencilerin, aday numaraları, sınava girecekleri okul ve sınav salon numaralarının listesi alfabetik olarak ekte verilmiştir.

Sayfalar

RSS - Sınav Bilgileri beslemesine abone olun.